O nas

Jesteśmy Biurem Rachunkowym, funkcjonujemy od 2008 roku. Nasz cel to profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa  Klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach.

Kim jesteśmy

Biuro Rachunkowe Agencji Usługowo Handlowej Aliant Sp. z o.o., funkcjonuje na rynku lokalnym od 2008 roku, które stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie pracowników.

Posiadamy kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Certyfikat Księgowy nr 22513/2008 wydane przez Ministra Finansów. Nasi doradcy charakteryzują się bogatym doświadczeniem praktycznym jak i stosownym przygotowaniem teoretycznym – to absolwenci prestiżowych uczelni Akademii Ekonomicznej w Krakowie (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny Krakowski) oraz Master of Bisiness Administration Uniwersytet of Ilinois.

Usługi prowadzimy w systemach cyfrowych na bazie oprogramowania firmy: Comarch; Pro Virtus zgodnym z zaleceniami Ministerstwa Finansów. Wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki i komunikacji.

Doświadczenie pracowników pozwala nam w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju sprawach urzędowych. W razie kontroli, przekazywanie dokumentów, nadzór nad jej przebiegiem, wszystko to odbywa się bez konieczności Państwa udziału.

KONTAKT Z NAMI OFERTA

Co nas wyróżnia?

Nasze monce punkty to między innymi:

PROCENT - RZETELNOŚCI I SUMIENNOŚCI

PROCENT - CAŁKOWITEJ DYSKRECJI

PROCENT - PROFESJONALIZMU

PROCENT - NOWOCZESNYCH NARZĘDZI